Zaaknummer: ACM/20/040805
Publicaties
-
Codewijzigingsbesluit energieopslagfaciliteiten
Publicatie Besluit 23-03-2021De Autoriteit Consument & Markt (ACM) stelt de voorwaarden vast voor aangeslotenen met een energieopslagfaciliteit op het elektriciteitsnet.
-
Zienswijze Energy Storage NL op ontwerp codebesluit Energieopslagfaciliteiten
Publicatie Zienswijze en consultatie 11-01-2021De Autoriteit Consument & Markt (ACM) heeft een zienswijze ontvangen van Energy Storage NL op het ontwerp codebesluit over het wijzigen van de voorwaarden van de Netcode elektriciteit over energieopslagfaciliteiten.
-
Ontwerp codebesluit energieopslagfaciliteiten
Publicatie Zienswijze en consultatie 12-11-2020ACM heeft een ontwerpbesluit opgesteld over het voorstel van Netbeheer Nederland voor het wijzigen van de Netcode elektriciteit voor energieopslagfaciliteiten.
-
Voorstel codewijziging energieopslagfaciliteiten
Publicatie Zienswijze en consultatie 23-06-2020Voorstel van Netbeheer Nederland voor het wijzigen van de codes energie over de voorwaarden voor energieopslagfaciliteiten