Zaaknummer: ACM/24/187579
Publicaties
-
Nader onderzoek nodig naar overname DWP/Vierhouten door Foresco (concentratiebesluit)
Publicatie Besluit 30-05-2024Foresco mag DWP/Vierhouten nog niet overnemen. De ACM heeft op 29 april 2024 besloten dat er nader onderzoek nodig is. De overname heeft mogelijk een negatieve invloed op de concurrentie.
-
Foresco Packaging mag D.G. de With Ermelo en Vierhouten Palletindustrie nog niet overnemen (concentratiebesluit)
Publicatie Besluit 01-05-2024Foresco Packaging N.V. mag D.G. de With Ermelo B.V. en Vierhouten Palletindustrie B.V. nog niet overnemen. De ACM heeft op 29 april 2024 besloten dat er nader onderzoek nodig is.
-
ACM: meer onderzoek nodig naar zoveelste overname door palletverkoper Foresco
Publicatie Nieuwsbericht 29-04-2024Volgens de ACM is er meer onderzoek nodig naar de gevolgen van de overname van de palletverkopers DWP en Vierhouten door concurrent Foresco.
-
Foresco wil uitsluitende zeggenschap verkrijgen over DWP en Vierhouten (concentratiemelding)
Publicatie Concentratiemelding 08-01-2024Foresco Packaging N.V. (Foresco) wil uitsluitende zeggenschap verkrijgen over D.G. de With
Ermelo B.V. (DWP) en Vierhouten Palletindustrie B.V. (Vierhouten). De bedrijven hebben de ACM om toestemming gevraagd voor de overname.