Acm.nl gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruikersgemak te verbeteren. Lees meer over cookies

Reactie Chemours op zienswijze Stedin op ontwerpbesluiten ACM elektriciteitsnet Dordrecht

Chemours Netherlands B.V. deelt het standpunt van netbeheerder Stedin van 16 maart 2015 dat de twee transformatoren niet kunnen worden aangemerkt als een elektriciteitsnet. Volgens Chemours vormen de transformatoren een hulpmiddel van het net.

Chemours reageert op de zienswijze die Stedin op 16 maart 2015 heeft ingediend bij de Autoriteit Consument & Markt (ACM) over twee ontwerpbesluiten van de toezichthouder van 11 maart 2015.

ACM wil in haar ontwerpbesluiten geen ontheffing geven aan Chemours voor het beheer van twee transformatoren met toebehoren, gelegen op een bedrijfsterrein aan de Baanhoekweg 22 te Dordrecht. En ook niet voor het beheer van een stelsel van verbindingen gelegen op datzelfde bedrijfsterrein.
 


Documenten

We doen ons best om documenten toegankelijk te maken. Helaas lukt dat niet altijd. Kunt u de tekst van een document op onze website niet lezen met een schermlezer of kunt u de kleuren van grafieken niet onderscheiden? Stuur ons een email. We nemen binnen een week contact met u op. En we proberen u binnen 4 weken een toegankelijke versie te sturen.

Meer in deze zaak

Terug naar boven