Acm.nl gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruikersgemak te verbeteren. Lees meer over cookies

Position paper: De route naar digitale autonomie

Bedrijven kunnen vaker gezamenlijk optrekken wanneer zij contracten afsluiten met IT-leveranciers. Dat is belangrijk om hun digitale autonomie te versterken. En overheden en bedrijven zouden digitale autonomie nadrukkelijk moeten meewegen bij de inkoop van IT-diensten. Zo kunnen zij optreden als aanjager van Europese digitale diensten.

Dat zijn belangrijke aanbevelingen die de Autoriteit Consument & Markt (ACM), de Autoriteit Financiële Markten (AFM), de Autoriteit Persoonsgegevens (AP), De Nederlandsche Bank (DNB) en de Rijksinspectie Digitale Infrastructuur (RDI) doen in het rapport ‘De route naar digitale autonomie’, waarin ze bedrijven en overheden oproepen om de overgang naar meer digitale autonomie te versnellen.


Documenten

We doen ons best om documenten toegankelijk te maken. Helaas lukt dat niet altijd. Kunt u de tekst van een document op onze website niet lezen met een schermlezer of kunt u de kleuren van grafieken niet onderscheiden? Stuur ons een email. We nemen binnen een week contact met u op. En we proberen u binnen 4 weken een toegankelijke versie te sturen.

Zie ook

Terug naar boven