Emil Frey Nederland wil Driessen Auto overnemen (concentratiemelding)
Emil Frey Nederland N.V. wil via Nefkens B.V., Driessen Auto I B.V. (Driessen Opel), Driessen Auto V B.V. (Driessen Citroën) en Driessen Auto VIII B.V. (Driessen DS Salon Eindhoven) (hierna tezamen aangeduid als: Driessen Autogroep) overnemen. De bedrijven hebben op 4 oktober 2021 de Autoriteit Consument en Markt (ACM) om toestemming gevraagd voor de overname.
Waar houden de bedrijven zich mee bezig?
- Nefkens B.V. is een dochter van Emil Frey Motors B.V. via Nefkens Holding B.V., welke op haar beurt een dochter is van Emil Frey Nederland N.V. Emil Frey Nederland N.V. is een dealerholding die twaalf verschillende automerken vertegenwoordigt op 56 locaties in Nederland. Het gaat om de merken Peugeot, Honda, Renault, BMW, Hyundai, Mini, Dacia, Citroën, Volkswagen, Audi, Skoda en Seat. Emil Frey Nederland is in Nederland ook actief als groothandelaar van auto-accessoires en aanverwante diensten in het IAM kanaal, autoschadehersteller en op het gebied van de import en export van auto’s. Emil Frey Nederland heeft tevens een autoleasebedrijf.
- Driessen Autogroep is een autodealer met dertien vestigingen in Eindhoven en Oirschot en verkoopt de merken Opel, Citroën, DS, Alfa Romeo, Maserati en Mitsubishi. Daarnaast is Driessen Autogroep actief in schadeherstel, autoleasing en autoverhuur.
Kan ik reageren op de melding?
Dat kan als u een belang heeft bij deze aangevraagde overname en als u dat binnen 7 dagen doet. De termijn van 7 dagen start op de dag dat de melding is gepubliceerd in de Staatscourant. U reageert door een brief aan de ACM te sturen. Vermeld daarbij het zaaknummer van de melding. Stuur uw reactie naar:
Autoriteit Consument en Markt
Directie Mededinging
Postbus 16326
2500 BH Den Haag
Telefoon: (070) 722 2000
Telefax: (070) 722 2355