Acm.nl gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruikersgemak te verbeteren. Lees meer over cookies

Beschikking variabel tarief elektriciteit 1 juli 2022 St. Eustatius (Caribisch Nederland)

De ACM past het variabele gebruikstarief voor elektriciteit op St. Eustatius aan per 1 juli 2022.

Het variabele gebruikstarief is het bedrag dat klanten maximaal betalen voor elke kWh die ze verbruiken. Dit bedrag stelt de ACM jaarlijks vast per 1 januari. De ACM kan dat tarief tussentijds per 1 juli nog aanpassen als dat bijvoorbeeld nodig is vanwege wijziging van de brandstofprijzen. De brandstofprijzen zijn in 2021 gestegen. Die stijging van brandstofprijzen zet in 2022 onverminderd door. Vanwege de stijgende brandstofprijzen in 2022 stijgt het maximale variabele gebruikstarief op St. Eustatius.
 

 

Documenten

Beschikking variabel tarief elektriciteit 1 juli 2022 St. Eustatius (PDF - 196.35 KB) Decision variable usage tariff St. Eustatius (PDF - 222.76 KB) Berekening variabel gebruikstarief elektriciteit St. Eustatius (XLSX - 75.73 KB)