Wensink Automotive mag Dijkstra Auto Groep overnemen (concentratiebesluit)
Wensink Automotive Beheer B.V. mag De Garage B.V. en daarmee Dijkstra Auto Groep B.V. overnemen. Dat heeft de Autoriteit Consument & Markt (ACM) op 19 februari 2019 besloten. Er blijft na de overname voldoende concurrentie over. Het besluit van de ACM vindt u als bijlage onderaan deze pagina.
Waar houden de bedrijven zich mee bezig?
- Wensink Automotive Beheer B.V.: beheersmaatschappij van Wensink Automotive B.V. die actief is met detailhandel in nieuwe en gebruikte personenauto’s en lichte bedrijfswagens, vrachtwagens, nieuwe trailers, inclusief bijbehorende onderdelen, accessoires, onderhoud en reparatie, en actief is met autoschadeherstel;
- De Garage B.V.: holdingmaatschappij van o.a. Dijkstra Auto Groep B.V.;
- Dijkstra Auto Groep B.V.: via haar werkmaatschappijen actief met detailhandel in nieuwe en gebruikte personenauto’s en lichte bedrijfswagens, inclusief bijbehorende onderdelen, accessoires, onderhoud en reparatie.