Acm.nl gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruikersgemak te verbeteren. Lees meer over cookies

Vulcan mag Elastofirm overnemen (concentratiebesluit)

Vulcan mag Elastofirm overnemen. Dat heeft de Autoriteit Consument & Markt (ACM) op 25 juni 2021 besloten. Er blijft na de overname voldoende concurrentie over. Het besluit van de ACM vindt u als bijlage onderaan deze pagina.

Waar houden de bedrijven zich mee bezig?

  • Vulcan maakt deel uit van investeringsmaatschappij Egeria. Egeria is een onafhankelijke investeringsmaatschappij die actief is op verschillende investeringsgebieden, zoals onder andere Fletcher Hotels, Klafs, Tuideco, Trust, Nooteboom Textiles, Dutch Bakery, IQI, Ilionx, Clondalkin, The Employment Group, Dynniq, Goodlife Foods en Egeria Real Estate Development.
  • Elastofirm investeert in ondernemingen die actief zijn in de rubber- en kunststofindustrie voornamelijk in ondernemingen in Europa, zoals Flevo Rubber Extrusion, Technische Profielen Produktie B.V., Poppe Elastomertechniek GmbH, Flevo Rubber Compounding, Polycomp en QEW engineered rubber.

Documenten

We doen ons best om documenten toegankelijk te maken. Helaas lukt dat niet altijd. Kunt u de tekst van een document op onze website niet lezen met een schermlezer of kunt u de kleuren van grafieken niet onderscheiden? Stuur ons een email. We nemen binnen een week contact met u op. En we proberen u binnen 4 weken een toegankelijke versie te sturen.
Terug naar boven