Vendis Capital IV / SRL Fund mag Between Investeringsgroep overnemen (concentratiebesluit)
Vendis Capital IV BV / SRL Fund (hierna: Vendis) mag via een nog op te richten nieuwe Nederlandse entiteit (“NewCo”) uitsluitende zeggenschap over Between Investeringsgroep B.V. (hierna: Between) verkrijgen. Dat heeft de ACM op 22 augustus 2025 besloten. Er blijft na de overname voldoende concurrentie over. Het besluit van de ACM vindt u als bijlage onderaan deze pagina.
Waar houden de bedrijven zich mee bezig?
- Vendis is een investeringsmaatschappij. Vendis heeft o.a. belangen in cosmeticabedrijven Aesthetic Enterprises B.V. en Soap Company B.V. die zich specialiseren in niet-invasieve cosmetische behandelingen voor consumenten en medisch afvallen door middel van GLP1- agonisten.
- Between houdt indirect alle aandelen in Obesitas Nederland B.V., ook wel de Nederlandse Obesitas Kliniek (“NOK”). NOK behandelt vanuit verschillende vestigingen in Nederland patiënten met ernstig overgewicht. Dat doet NOK enerzijds door bariatrische chirurgie en anderzijds door medisch afvallen met behulp van GLP1- agonisten.
Documenten
We doen ons best om documenten toegankelijk te maken.
Helaas lukt dat niet altijd.
Kunt u de tekst van een document op onze website niet lezen met een schermlezer of kunt u de kleuren van grafieken niet onderscheiden?
Stuur ons een email.
We nemen binnen een week contact met u op.
En we proberen u binnen 4 weken een toegankelijke versie te sturen.