Acm.nl gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruikersgemak te verbeteren. Lees meer over cookies

Steven van den Brink Holding mag Altijd Verder overnemen (eindmededeling)

Wat staat er in het besluit?

Steven van den Brink Holding B.V. (onderdeel van de St. van den Brink Groep) mag alle aandelen in A.B. Beheer over nemen van Altijd Verder B.V. en haar 100%-dochtervennootschappen (gezamenlijk: ″Altijd Verder″, ook bekend als ″Beekman Transport″). Steven van den Brink Holding B.V. mag uitsluitende zeggenschap over Altijd Verder B.V. verkrijgen. Dat heeft de Autoriteit Consument en Markt (ACM) op 15 juli 2026 besloten. Er blijft na de overname voldoende concurrentie over.

Kan ik reageren op het besluit van de ACM?

Dat kan als u een belang heeft bij dit besluit en als u dat binnen zes weken doet. Deze zes weken termijn start na de dag dat bovenstaande ondernemingen geïnformeerd zijn over het besluit van de ACM. U reageert door een brief aan de Rechtbank Rotterdam te sturen met daarin een onderbouwing waarom uw belangen door dit besluit worden geschaad. U kunt deze brief sturen naar:

Rechtbank Rotterdam
Sector bestuursrecht
Postbus 50951
3007 BM Rotterdam

Meer in deze zaak