Sertion Netherlands mag Megens Installaties Groep overnemen (concentratiebesluit)
Sertion Netherlands B.V. mag Megens Installaties Groep B.V. en haar volledige dochterondernemingen (tezamen "Megens") overnemen. Dat heeft de ACM op 26 augustus 2026 besloten. Het besluit van de ACM vindt u als bijlage onderaan deze pagina.
Waar houden de bedrijven zich mee bezig?
- Sertion is een groep van niche-B2B-aanbieders van (industriƫle) leidingwerkdiensten in de Scandinavische landen. De groep ontwerpt, installeert en onderhoudt HVAC-systemen (water en verwarming) en sanitaire systemen, industriƫle leidingen en energiegasoplossingen in de Scandinavische landen.
- De bedrijfsactiviteiten van Megens bestaan uit een breed scala aan diensten op het gebied van algemene en gespecialiseerde elektrotechnische en werktuigbouwkundige installatietechniek, waaronder HVAC- en water- en sanitairtechniek, alsmede aanverwante diensten zoals afwerkings- en inrichtingswerkzaamheden en projectontwerp, allemaal gerelateerd aan de bouwsector (onderhoud, renovatie en nieuwbouw) en in verschillende sectoren, zoals de detailhandel, commercieel vastgoed, recreatie en utiliteitsbouw.
Documenten
We doen ons best om documenten toegankelijk te maken.
Helaas lukt dat niet altijd.
Kunt u de tekst van een document op onze website niet lezen met een schermlezer of kunt u de kleuren van grafieken niet onderscheiden?
Stuur ons een email.
We nemen binnen een week contact met u op.
En we proberen u binnen 4 weken een toegankelijke versie te sturen.