KU&KU lndustries (St. Paul) wil uitsluitende zeggenschap verkrijgen over ERU Group (concentratiemelding)
Wat staat er in de melding?
KU&KU lndustries B.V. (St. Paul) wil uitsluitende zeggenschap verkrijgen over ERU Group B.V. De bedrijven hebben op 9 april 2024 de Autoriteit Consument en Markt (ACM) om toestemming gevraagd voor de overname.
Waar houden de bedrijven zich mee bezig?
- KU&KU lndustries B.V. (St. Paul) houdt zich bezig met de productie van op maat gemaakte smeltkaasproducten en industriële kaasoplossingen voor klanten in de voedingsmiddelenindustrie. De kaasoplossingen worden gebruikt voor de vulling van of ingrediënten voor vleesproducten, kaassauzen, kaassnacks (zoals kaassouflés en kaasbitterballen) en pizza- en pastaproducten. St. Paul levert aan klanten in de voedingsmiddelenindustrie.
- ERU Group B.V. produceert en verkoopt smeltkaas aan het retail- en het ‘Out-Of-Home’-kanaal (‘OOH-kanaal’). De categorieën smeltkaas die door ERU worden geproduceerd zijn onder meer verschillende soorten smeltkaas (i.e. Goudkuipje), smeltkaasplakken en fonduekaas. ERU produceert en levert zowel haar merkproducten (ERU) als private label producten aan retail-klanten.
Kan ik reageren op de melding?
Dat kan als u een belang heeft bij deze aangevraagde overname en als u dat binnen 7 dagen doet. De termijn van 7 dagen start op de dag dat de melding is gepubliceerd in de Staatscourant. U reageert door een brief aan de ACM te sturen. Vermeld daarbij het zaaknummer van de melding. Stuur uw reactie naar:
Autoriteit Consument en Markt
Directie Mededinging
Postbus 16326
2500 BH Den Haag
Telefoon: (070) 722 2000
Telefax: (070) 722 2355