Acm.nl gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruikersgemak te verbeteren. Lees meer over cookies

Jansen-Dongen en PotatoNext willen een nieuwe onderneming starten (concentratiemelding)

Coöperatie PotatoNext U.A. (“PotatoNext”) – via haar dochtervennootschap PotatoNext B.V. en een nieuw op te richten holding – en een nieuw op te richten werkmaatschappij binnen familiebedrijf Jansen-Dongen (“Jansen-Dongen”), willen een gezamenlijke onderneming oprichten. De bedrijven hebben op 27 februari 2026 de Autoriteit Consument en Markt (ACM) om toestemming gevraagd voor de joint venture.

Waar houden de bedrijven zich mee bezig?

  • PotatoNext is een coöperatie van consumptieaardappeltelers. PotatoNext is actief in de gehele productieketen van consumptieaardappelen, waaronder het selecteren van rassen, telen, oogsten, wassen, drogen, sorteren, keuren, verpakken en distribueren naar binnen- en buitenland van aardappelen.
  • Jansen-Dongen is actief in de inkoop, verwerking en distributie van verschillende AGF-producten, waaronder consumptieaardappelen, wortelen, uien, knoflook, pompoenen en (steen)vruchten.

Kan ik reageren op de melding?

Wilt u reageren? Dat kan alleen als u belanghebbende bent. Uw reactie moet binnen zeven dagen na de publicatiedatum van deze mededeling, onder vermelding van zaaknummer ACM/26/200848 zijn ontvangen bij:

Autoriteit Consument en Markt
Directie Mededinging
E-mail: acm-post [at] acm [punt] nl
Postadres: Postbus 16326, 2500 BH Den Haag
Koeriersadres: Zwarteweg 30, 2511 VS Den Haag

Meer in deze zaak

Terug naar boven