Fieten Olie Holding en J.H. Energy Group nemen Reton Holding over
Fieten Olie Holding 1 B.V. (“Fieten”), J.H. Energy Group B.V. (“Jansen Holleboom”) en Reton Holding B.V. (“Reton”) wensen een reeks aan transacties te effectueren. Daarmee beogen Fieten en Jansen Holleboom in eerste instantie gezamenlijk de aandelen in Reton te verwerven. Vervolgens zullen Fieten en Jansen Holleboom hun respectievelijke activiteiten op het gebied van de landhandel in motorbrandstoffen en detailhandel in motorbrandstoffen uitruilen.
De bedrijven hebben op 6 januari 2026 de Autoriteit Consument en Markt (ACM) om toestemming gevraagd voor de concentratie.
Waar houden de bedrijven zich mee bezig?
- Fieten: is actief op het gebied van de exploitatie van tankstations door heel Nederland onder de handelsnaam ‘Fieten Olie’ (detailhandel). Tevens is Fieten actief in de distributie over de weg van brandstoffen en de verkoop van smeermiddelen aan zakelijke afnemers (landhandel).
- Jansen Holleboom: is actief op het gebied van de exploitatie van tankstations in Zuid- en Midden-Nederland onder de handelsnaam ‘OQ Value’ (detailhandel). Tevens is Jansen Holleboom actief in de distributie over de weg van brandstoffen en de verkoop van smeermiddelen aan zakelijke afnemers (landhandel).
- Reton: is actief als exploitant van tankstations onder het merk ‘BP’ (detailhandel). Tevens is Reton actief in de distributie over de weg van brandstoffen en de verkoop van smeermiddelen aan zakelijke afnemers (landhandel).
Kan ik reageren op de melding?
Dat kan als u een belang heeft bij deze aangevraagde concentratie en als u dat binnen 7 dagen doet. De termijn van 7 dagen start op de dag dat de melding is gepubliceerd in de Staatscourant. U reageert door een brief aan de ACM te sturen. Vermeld daarbij het zaaknummer van de melding. Stuur uw reactie naar:
Autoriteit Consument en Markt
Directie Mededinging
Postbus 16326
2500 BH Den Haag
Email:acm-post [at] acm [punt] nl
Telefoon: (070) 722 2000