Acm.nl gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruikersgemak te verbeteren. Lees meer over cookies

Elba International mag MG Holding overnemen (concentratiebesluit)

Elba International N.V. mag MG Holding B.V. overnemen. Dat heeft de Autoriteit Consument & Markt (ACM) op 21 november 2019 besloten. Er blijft na de overname voldoende concurrentie over. Het besluit van de ACM vindt u als bijlage onderaan deze pagina.

Waar houden de bedrijven zich mee bezig?

  • Elba International N.V.: aanbieden van ICT-ondersteunende diensten op vlak van infrastructuur en applicaties in de Benelux; via diverse dochterondernemingen (waaronder Teletronica B.V.) actief in Nederland op het vlak van engineering, aanleg en onderhoud van ondergrondse telecommunicatienetwerken;
  • MG Holding B.V.: via diverse dochterondernemingen (waaronder Spitters B.V.) actief in Nederland op het vlak van engineering, aanleg en onderhoud van ondergrondse telecommunicatienetwerken (zoals glasvezel- en kabelnetwerken).

Documenten

We doen ons best om documenten toegankelijk te maken. Helaas lukt dat niet altijd. Kunt u de tekst van een document op onze website niet lezen met een schermlezer of kunt u de kleuren van grafieken niet onderscheiden? Stuur ons een email. We nemen binnen een week contact met u op. En we proberen u binnen 4 weken een toegankelijke versie te sturen.
Terug naar boven