Acm.nl gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruikersgemak te verbeteren. Lees meer over cookies

Bun mag AH-Supermarkt Amstelveen overnemen (concentratiebesluit)

J. Bun Holding B.V. (“Bun”) mag de activa van een Albert Heijn-supermarkt (“AH-Supermarkt Amstelveen“) over te nemen. Dat heeft de Autoriteit Consument & Markt (ACM) op 7 juli 2026 besloten. Er blijft na de overname voldoende concurrentie over. Het besluit van de ACM vindt u als bijlage onderaan deze pagina.

Waar houden de bedrijven zich mee bezig?

  • Bun staat aan het hoofd van de Bun-groep. De Bun-groep houdt zich voornamelijk bezig met de exploitatie van supermarkten als multi franchisenemer, met name onder de Albert Heijn formule, alsmede met de exploitatie, ontwikkeling en verhuur van onroerend goed.
  • De Albert Heijn-supermarkt betreft een vestiging te Amstelveen.

Documenten

We doen ons best om documenten toegankelijk te maken. Helaas lukt dat niet altijd. Kunt u de tekst van een document op onze website niet lezen met een schermlezer of kunt u de kleuren van grafieken niet onderscheiden? Stuur ons een email. We nemen binnen een week contact met u op. En we proberen u binnen 4 weken een toegankelijke versie te sturen.

Meer in deze zaak

Terug naar boven