Bidfood wil Zegro overnemen (concentratiemelding)
Wat staat er in de melding?
Bidfood B.V., onderdeel van Bid Corporation Limited, wil Zegro-Centrum Rotterdam B.V. overnemen. De bedrijven hebben op 8 februari 2022 de Autoriteit Consument en Markt (ACM) om toestemming gevraagd voor de overname.
Waar houden de bedrijven zich mee bezig?
- Bidfood B.V.: online voedingsmiddelengroothandel voor horeca; leveren van daaraan gerelateerde diensten als opleidingen en retail- en franchise concepten;
- Zegro-Centrum Rotterdam B.V: online en fysieke voedings- en genotmiddelengroothandel voor horeca en grootverbruiker, zowel food als daaraan gerelateerde non-food artikelen.
Kan ik reageren op de melding?
Dat kan als u een belang heeft bij deze aangevraagde overname en als u dat binnen 7 dagen doet. De termijn van 7 dagen start op de dag dat de melding is gepubliceerd in de Staatscourant. U reageert door een brief aan de ACM te sturen. Vermeld daarbij het zaaknummer van de melding. Stuur uw reactie naar:
Autoriteit Consument en Markt
Directie Mededinging
Postbus 16326
2500 BH Den Haag
Telefoon: (070) 722 2000
Telefax: (070) 722 2355