Acm.nl gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruikersgemak te verbeteren. Lees meer over cookies

Beschikking variabel tarief elektriciteit 1 juli 2022 Saba (Caribisch Nederland)

De ACM past het variabele gebruikstarief voor elektriciteit op Saba aan per 1 juli 2022.

Het variabele gebruikstarief is het bedrag dat klanten maximaal betalen voor elke kWh die ze verbruiken. Dit bedrag stelt de ACM jaarlijks vast per 1 januari. De ACM kan dat tarief tussentijds per 1 juli nog aanpassen als dat bijvoorbeeld nodig is vanwege wijziging van de brandstofprijzen. De brandstofprijzen zijn in 2021 gestegen. Die stijging van brandstofprijzen zet in 2022 onverminderd door. Vanwege de stijgende brandstofprijzen in 2022 stijgt het maximale variabele gebruikstarief op Saba.

 

Documenten

Berekening variabel gebruikstarief elektriciteit SEC per 1 juli 2022 (XLSX - 67.77 KB) Decision variabel usage tariff electricity July 1 2022 Saba (PDF - 148.78 KB) Berekening variabel gebruikstarief elektriciteit Saba (XLSX - 67.77 KB)