Acm.nl gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruikersgemak te verbeteren. Lees meer over cookies

365 Capital Management 2 mag via 365 Capital Fund Coöperatief 2 uitsluitende zeggenschap verkrijgen over Vandaglas (eindmededeling)

Wat staat er in het besluit?

365 Capital Management 2 B.V. (hierna: 365 Capital) wil via 365 Capital Fund Coöperatief 2 U.A.
uitsluitende zeggenschap verkrijgen over Vandaglas B.V. (hierna: Vandaglas). Dat heeft de Autoriteit Consument en Markt (ACM) op 28 maart 2025 besloten. Er blijft na de overname voldoende concurrentie over.

De betrokken onderne-mingen voeren de volgende activiteiten uit:

  • 365 Capital: is een onafhankelijke participatiemaatschappij die zich richt op goed gepositioneerdebedrijven. De portfoliobedrijven van 365 Capital zijn actief op het gebied van non-food cateringbe-nodigdheden en keukenapparatuur, software- en lT-diensten, vastgoedonderhoud, installatie enservice van koel- en klimaatbeheersingstechnologie, productie van zeer nauwkeurige kunststofonderdelen, duurzaam kunstgras voor de tuinarchitectuurmarkt, distributie en service vanlandbouwmachines, steigerbouw en verhuurdiensten voor de bouwmarkt, een postacademischonderwijsplatform en de productie en distributie van merkbedden en -accessoires.
  • Vandaglas: is actief op het gebied van de verwerking van en handel in bouwglas. Vandaglasbewerkt niet-verwerkt glas tot afgewerkte producten, zoals isolatieglas en gehard glas.

Kan ik reageren op het besluit van de ACM?

Dat kan als u een belang heeft bij dit besluit en als u dat binnen zes weken doet. Deze zes weken termijn start na de dag dat bovenstaande ondernemingen geïnformeerd zijn over het besluit van de ACM. U reageert door een brief aan de Rechtbank Rotterdam te sturen met daarin een onderbouwing waarom uw belangen door dit besluit worden geschaad. U kunt deze brief sturen naar:

Rechtbank Rotterdam
Sector bestuursrecht
Postbus 50951
3007 BM Rotterdam

Meer in deze zaak

Terug naar boven