Acm.nl gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruikersgemak te verbeteren. Lees meer over cookies

Holland Capital en Logrado Medical willen gezamenlijke zeggenschap verkrijgen over Medexs en Van Vliet (concentratiemelding)

Wat staat er in de melding?

Holland Capital Growth & Buy-Out Fund V Coöperatief U.A. (hierna: Holland Capital Fund V) en Logrado Medical B.V. willen (indirect) gezamenlijke zeggenschap verkrijgen over LT Investments Projects B.V. (Medexs) en LT Investment Medical Products B.V. (Van Vliet) via Project Surgery Holding B.V. De bedrijven hebben op 28 mei 2025 de Autoriteit Consument en Markt (ACM) om toestemming gevraagd voor de overname.

Waar houden de bedrijven zich mee bezig?

  • Holland Capital Fund V is onderdeel van participatiemaatschappij Holland Capital Management B.V., die een aantal fondsen beheert dat met name investeert in kleine en middelgrote ondernemingen die voornamelijk actief zijn op het gebied van technologie en zorg.
  • Logrado Medical betreft een houdstermaatschappij die voorafgaand aan de voorgenomen concentratie de aandelen houdt in Van Vliet. Logrado Medical betreft een zusterentiteit van Logrado B.V. Logrado B.V. houdt voorafgaand aan de voorgenomen concentratie de aandelen in Medexs.
  • Medexs is actief op het gebied van het ontwikkelen, bouwen, onderhouden en adviseren van cleanrooms en modulaire gebouwen, het installeren en onderhouden van luchtsystemen, verlichting en andere apparatuur in medische omgevingen. De klanten van Medexs betreffen voornamelijk ziekenhuizen en klinieken.
  • Van Vliet is actief op het gebied van het leveren van (medische) verbruiksgoederen aan ziekenhuizen en klinieken, het exploiteren van een webshop voor medische producten.

Kan ik reageren op de melding?

Dat kan als u een belang heeft bij deze aangevraagde overname en als u dat binnen 7 dagen doet. De termijn van 7 dagen start op de dag dat de melding is gepubliceerd in de Staatscourant. U reageert door een brief aan de ACM te sturen. Vermeld daarbij het zaaknummer van de melding. Stuur uw reactie naar:

Autoriteit Consument en Markt
Directie Mededinging
Postbus 16326
2500 BH Den Haag
Telefoon: (070) 722 2000
Telefax: (070) 722 2355

Meer in deze zaak

Terug naar boven