15581 resultaten gevonden
Publicatie 1 - 10 van 15581. U filtert op “Energie”.
-
UHT besluit uitvalsituaties hoogspanningsnet
De Autoriteit Consument & Markt heeft de voorgestelde wijziging van het Besluit investeringsplan en kwaliteit elektriciteit en gas getoetst op problemen in de uitvoering en handhaving.
-
Brief UHT besluit enkelvoudige storingsreserve (PDF - 252.42 KB) ›
-
Wijzigingsopdracht ACM op voorstel codewijziging congestiemanagement
Wijzigingsopdracht op voorstel van Netbeheer Nederland voor het wijzigen van de Netcode elektriciteit over congestiemanagement.
-
Wijzigingsopdracht codewijzigingsvoorstel herziening congestiemanagement (PDF - 413.25 KB) ›
-
Codewijzigingsvoorstel congestiemanagement Netbeheer Nederland (PDF - 13.66 MB) ›
-
Toezegging TenneT tot voorkomen stroomonderbrekingen
TenneT TSO B.V. heeft een aanvraag voor een toezegging ingediend om stroomonderbrekingen zo veel als redelijkerwijs mogelijk te voorkomen. De ACM heeft deze aanvraag goedgekeurd.
-
Toezegging TenneT voorkomen stroomonderbrekingen (PDF - 199.78 KB) ›
-
Aanbiedingsbrief toezeggingsbesluit TenneT (PDF - 123.09 KB) ›
-
ACM keurt toezegging TenneT goed voor voorkomen stroomstoringen
Landelijk netbeheerder TenneT heeft een uitgebreid plan opgesteld met maatregelen om stroomstoringen zoveel mogelijk te voorkomen. TenneT komt hiermee tegemoet aan zorgen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM) over de leveringszekerheid.
-
Focus areas ACM for 2021 (PDF - 354.94 KB) ›