488 resultaten gevonden
Publicatie 1 - 10 van 488. U filtert op “Regelgeving”.
-
Addendum bij bevoegdhedenovereenkomst ACM TenneT veilingmiddelen
Om de tariefstijging in 2020 te beperken, zijn de ACM en TenneT overeengekomen een extra bedrag van 100 miljoen euro aan veilingmiddelen in te zetten.
-
Addendum bij bevoegdhedenovereenkomst ACM TenneT veilingsmiddelen (PDF - 84.15 KB) ›
-
ACM leidraad voorkomen misleiding bij doorschakeldiensten
De Autoriteit Consument & Markt (ACM) heeft een leidraad gemaakt waarin zij aanbieders van doorschakeldiensten handvatten biedt voor hoe ze misleiding van consumenten kunnen voorkomen.
-
Leidraad voorkomen misleiding bij doorschakeldiensten (PDF - 378.58 KB) ›
-
2019 Procedure on the provision of information by ACM (PDF - 100.6 KB) ›
-
Uitkomst loting bedrijfsnummers (PDF - 10.24 KB) ›
-
Uitkomst loting bedrijfsnummers
De ACM is verplicht om bij meerdere aanvragen voor dezelfde telefoonnummers een loting te doen.
-
Regeling doorberekening kosten ACM 2019 (PDF - 261.88 KB) ›
-
Regeling doorberekening kosten ACM 2019
Regeling van de Staatssecretaris van Economische Zaken en Klimaat voor de doorberekening kosten 2019 van Autoriteit Consument en Markt aan marktpartijen.
-
Accountantsprotocol openbaar vervoerbedrijven drie grote steden
Accountantsprotocol aan de hand waarvan de openbaar vervoerbedrijven in de drie grote steden kunnen bepalen of zij voldoen aan het verbod op kruissubsidie en de plicht tot het voeren van een gescheiden boekhouding.