De Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa) heeft op 9 november 2011 de tenaamstelling van de leveringsvergunning voor elektriciteit van Atoomstroom gewijzigd in NutsServices.
De NMa vindt dat Atoomstroom voldoende heeft aangetoond de naam NutsServices te mogen gebruiken. NutsServices heeft ook aangetoond dat er verder geen wijzigingen zijn op het gebied van financiële, organisatorische of technische kwaliteit. Hiermee blijft NutsServices voldoen aan de voorwaarden voor het leveren van elektriciteit aan kleinverbruikers.
Energieleveranciers die gas en/of elektriciteit willen leveren aan kleinverbruikers moeten een vergunning van de NMa hebben. Ze zijn ook verplicht om naamswijzigingen aan de NMa door te geven.