Acm.nl gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruikersgemak te verbeteren. Lees meer over cookies

Chisa mag via DGI Beheer indirect gezamenlijke zeggenschap verkrijgen over De Groot Installatiegroep (concentratiebesluit)

Chisa B.V. mag via DGI Beheer B.V. indirect gezamenlijke zeggenschap verkrijgen over De Groot Installatiegroep B.V. Dat heeft de Autoriteit Consument & Markt (ACM) op 18 augustus 2023 besloten. Er blijft na het verkrijgen van indirect gezamenlijke zeggenschap voldoende concurrentie over. Het besluit van de ACM vindt u als bijlage onderaan deze pagina.

Waar houden de bedrijven zich mee bezig?

  • DGI Beheer B.V.: is een holdingmaatschappij uitsluitend opgericht voor de voorgenomen concentratie
  • Chisa B.V.: is een holdingmaatschappij uitsluitend opgericht voor de voorgenomen concentratie. Via zijn dochterondernemingen H. Maassen Invest B.V. en Luminita Holding B.V. heeft H.A. Maassen (indirecte) uitsluitende zeggenschap over Chisa. H.A. Maassen participeert middels investeringen in bedrijven actief in verschillende sectoren, waaronder de installatietechniek
  • De Groot Installatiegroep B.V.: is een dochteronderneming van Samen Groot B.V. en is een full service installatiebedrijf gespecialiseerd in werktuigbouwkunde, elektrotechniek en brandbeveiliging. De activiteiten van Samen Groot (en haar dochteronderneming) bestaan voornamelijk uit het aanleggen en onderhouden van installaties voor centrale verwarming, warmwatervoorzieningen en airconditioning, het uitoefenen van een loodgieters-, water- en gasfittersbedrijf en het kopen en verkopen van alle goederen, productieapparaten en machines, die geacht kunnen worden tot de eerder genoemde werkzaamheden te behoren of daartoe tot nut strekken
 

Documenten

Chisa mag via DGI Beheer indirect gezamenlijke zeggenschap verkrijgen over De Groot Installatiegroep (concentratiebesluit) (PDF - 95.83 KB)