Werk en privé in balans
Onze werksfeer bestaat uit een gezonde mix van gedrevenheid en ontspanning. ACM’ers hebben ambitie. Ze willen op hoog niveau werken en denken en mooie resultaten boeken. ACM’ers maken zichzelf graag steeds slimmer en zijn in staat om nieuwe vraagstukken eigen te maken.
Onze betrokkenheid en inzet gaan ver. We hebben liefde voor ons werk. En een mooi gezamenlijk eindresultaat gaat altijd boven persoonlijk gewin.
We helpen elkaar en leren van elkaar. En nemen tijd voor leuke dingen. Even lachen in de koffiebar of samen sporten in ons kantoorgebouw. Uitjes met je team, Jong ACM, Het Roze Netwerk of onze fietsfanatenclub.
We snappen dat je je af en toe moet ‘ontladen’. En dat je gezin en sociaal leven belangrijk zijn. We stellen ons als werkgever daarom flexibel op en vertrouwen op jouw keuzes.